AC0603KRX7R7BB683
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AC0603KRX7R7BB683TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AC0603KRX7R7BB683CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AC0603KRX7R7BB683DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0603KRX7R7BB683
תיאור
CAP CER 0.068UF 16V X7R 0603
תיאור מפורט
0.068 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
AC0603KRX7R7BB683 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%