AF0603DR-0720KL זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
YAGEO
קיים במלאי: 5,208
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale
20 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AF0603DR-0720KL
מק"ט מוצר של DigiKey
AF0603DR-0720KL-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AF0603DR-0720KL
תיאור
RES SMD 20K OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
AF0603DR-0720KL דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C