AF0603FR-07150RL אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cal-Chip Electronics, Inc.
קיים במלאי: 4,860
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 7,529
גיליון נתונים
Panasonic Industry
Rohm Semiconductor
150 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AF0603FR-07150RL
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AF0603FR-07150RLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AF0603FR-07150RLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AF0603FR-07150RLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AF0603FR-07150RL
תיאור
RES SMD 150 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
AF0603FR-07150RL דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C