AF0603FR-0720RL
מק"ט מוצר של DigiKey
311-20LMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-20LMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-20LMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AF0603FR-0720RL
תיאור
RES SMD 20 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
20 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
AF0603FR-0720RL דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C