AF0603FR-074K99L
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AF0603FR-074K99LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AF0603FR-074K99LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AF0603FR-074K99LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AF0603FR-074K99L
תיאור
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
AF0603FR-074K99L דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C