AQ0603ARNPO9BNR50
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AQ0603ARNPO9BNR50TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AQ0603ARNPO9BNR50CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AQ0603ARNPO9BNR50DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AQ0603ARNPO9BNR50
תיאור
CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.5 pF ±0.05pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±0.05pF