AS0805KKX7R0BB473
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AS0805KKX7R0BB473TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AS0805KKX7R0BB473CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AS0805KKX7R0BB473DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AS0805KKX7R0BB473
תיאור
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.047 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
AS0805KKX7R0BB473 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%