AS1206KKX7RYBB223
מק"ט מוצר של DigiKey
311-4583-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-4583-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-4583-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AS1206KKX7RYBB223
תיאור
CAP CER 0.022UF 250V X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.022 µF ±10% 250V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AS1206KKX7RYBB223 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±10%