BK30-500-SZ
מק"ט מוצר של DigiKey
13-BK30-500-SZ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK30-500-SZ
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 5A RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 5 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
14.5 s
יצרן
YAGEO
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
10 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
50 mOhms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.551‏ אינץ' x‏ רוחב 0.122‏ אינץ' (14.00 מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
5 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.929‏ אינץ' (23.60‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
10 A
ריווח מוליכים
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A