CA0508KRX7R7BB104
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CA0508KRX7R7BB104TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CA0508KRX7R7BB104CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CA0508KRX7R7BB104DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CA0508KRX7R7BB104
תיאור
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1µF מבודד קבל 4 מערך 16 V ‎X7R‎ 0508 (1220 מטרי)
קטגוריה
מספר הקבלים
4
יצרן
YAGEO
סוג מעגל
מבודד
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0508 (1220 מטרי)
קיבוליות
0.1µF
מארז ההתקן של הספק
0508 (1220 מטרי)
טולרנס
±10%
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V