CA0612KRX7R7BB104
מק"ט מוצר של DigiKey
311-2071-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-2071-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-2071-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CA0612KRX7R7BB104
תיאור
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1µF מבודד קבל 4 מערך 16 V ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CA0612KRX7R7BB104 דגמים
קטגוריה
מספר הקבלים
4
יצרן
YAGEO
סוג מעגל
מבודד
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
0.1µF
מארז ההתקן של הספק
0612 (1632 מטרי)
טולרנס
±10%
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V