CC0201KRX5R7BB104
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1597-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1597-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1597-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0201KRX5R7BB104
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X5R 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0201 (0603 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CC0201KRX5R7BB104 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
טולרנס
±10%