CC0402CPNPO9BN100
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC0402CPNPO9BN100TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CC0402CPNPO9BN100CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CC0402CPNPO9BN100DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0402CPNPO9BN100
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NPO 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±0.25pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CC0402CPNPO9BN100 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±0.25pF