CC0402JRNPO9BN100 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10PF 50V C0G/NPO 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CC0402JRNPO9BN100 דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |