CC0402JRNPO9BN100
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1014-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1014-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1014-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0402JRNPO9BN100
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NPO 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0402JRNPO9BN100 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%