CC0402JRX7R8BB103 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10000PF 25V X7R 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10000 pF ±5% 25V קבלי קרמיקה X7R 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CC0402JRX7R8BB103 דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |