CC0402JRX7R8BB103
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1677-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1677-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1677-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0402JRX7R8BB103
תיאור
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±5% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0402JRX7R8BB103 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%