CC0402KPX5R8BB104
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC0402KPX5R8BB104TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CC0402KPX5R8BB104CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CC0402KPX5R8BB104DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0402KPX5R8BB104
תיאור
CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0402KPX5R8BB104 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%