CC0402KPX7R9BB182
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC0402KPX7R9BB182TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CC0402KPX7R9BB182CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CC0402KPX7R9BB182DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0402KPX7R9BB182
תיאור
CAP CER 1800PF 50V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1800 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0402KPX7R9BB182 דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%