CC0402KRX7R0BB472
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC0402KRX7R0BB472TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CC0402KRX7R0BB472CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CC0402KRX7R0BB472DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0402KRX7R0BB472
תיאור
CAP CER 4700PF 100V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4700 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0402KRX7R0BB472 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%