CC0402KRX7R9BB104
מק"ט מוצר של DigiKey
311-3566-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-3566-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-3566-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0402KRX7R9BB104
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0402KRX7R9BB104 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%