CC0402MRX5R4BB475
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1728-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1728-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1728-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0402MRX5R4BB475
תיאור
CAP CER 4.7UF 4V X5R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±20% 4V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0402MRX5R4BB475 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±20%