CC0402MRX5R5BB106
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1729-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1729-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1729-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0402MRX5R5BB106
תיאור
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0402MRX5R5BB106 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±20%