CC0402MRX5R5BB106 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה X5R 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CC0402MRX5R5BB106 דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
טולרנס ±20% | עובי (מרבי) 0.028 אינץ' (0.70 מ"מ) |