CC0603JPNPO0BN331 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Walsin Technology Corporation
קיים במלאי: 10,106
גיליון נתונים
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CC0603JPNPO0BN331
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC0603JPNPO0BN331TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0603JPNPO0BN331
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NPO 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CC0603JPNPO0BN331 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±5%