CC0603JRNPO0BN331
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1759-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1759-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1759-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0603JRNPO0BN331
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NPO 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0603JRNPO0BN331 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%