CC0603JRX7R8BB472
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC0603JRX7R8BB472TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CC0603JRX7R8BB472CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CC0603JRX7R8BB472DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0603JRX7R8BB472
תיאור
CAP CER 4700PF 25V X7R 0603
תיאור מפורט
4700 pF ±5% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0603JRX7R8BB472 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%