CC0603JRX7R9BB104
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1779-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1779-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1779-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0603JRX7R9BB104
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0603JRX7R9BB104 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%