CC0603JRX7R9BB472 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 4700PF 50V X7R 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4700 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה X7R 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CC0603JRX7R9BB472 דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.035 אינץ' (0.90 מ"מ) |