CC0603KRX7R0BB472
מק"ט מוצר של DigiKey
311-3366-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-3366-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-3366-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0603KRX7R0BB472
תיאור
CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
תיאור מפורט
4700 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0603KRX7R0BB472 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%