CC0603KRX7R8BB472
מק"ט מוצר של DigiKey
311-4088-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-4088-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-4088-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0603KRX7R8BB472
תיאור
CAP CER 4700PF 25V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4700 pF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0603KRX7R8BB472 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%