CC0805JRNPOABN101
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1481-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1481-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1481-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0805JRNPOABN101
תיאור
CAP CER 100PF 200V C0G/NPO 0805
תיאור מפורט
100 pF ±5% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0805JRNPOABN101 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
מתח גבוה
טולרנס
±5%