CC0805KFX7R7BB105
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC0805KFX7R7BB105TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CC0805KFX7R7BB105CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CC0805KFX7R7BB105DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0805KFX7R7BB105
תיאור
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0805KFX7R7BB105 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%