CC0805KKX7R8BB475
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1885-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1885-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1885-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0805KKX7R8BB475
תיאור
CAP CER 4.7UF 25V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0805KKX7R8BB475 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%