CC0805KRX7R7BB104
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1142-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1142-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1142-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0805KRX7R7BB104
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0805
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0805KRX7R7BB104 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
מתח גבוה
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%