CC0805KRX7R9BB102
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1127-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1127-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1127-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0805KRX7R9BB102
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0805KRX7R9BB102 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%