CC0805MKX5R8BB475 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה X5R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CC0805MKX5R8BB475 דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
טולרנס ±20% | עובי (מרבי) 0.057 אינץ' (1.45 מ"מ) |