CC1206JKX7RDBB102
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC1206JKX7RDBB102TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CC1206JKX7RDBB102CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CC1206JKX7RDBB102DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC1206JKX7RDBB102
תיאור
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CC1206JKX7RDBB102 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±5%