CFR-25JB-52-1K1
מק"ט מוצר של DigiKey
1.1KQBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR-25JB-52-1K1
תיאור
RES 1.1K OHM 5% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
1.1 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR-25JB-52-1K1 דגמים
מקדם טמפרטורה
‎-500/ +350ppm/°C‎
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C