CFR-25JB-52-270R
מק"ט מוצר של DigiKey
270QBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR-25JB-52-270R
תיאור
RES 270 OHM 5% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
270 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR-25JB-52-270R דגמים
מקדם טמפרטורה
‎-500/ +350ppm/°C‎
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C