CFR-25JB-52-470K
מק"ט מוצר של DigiKey
470KQBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR-25JB-52-470K
תיאור
RES 470K OHM 5% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
470 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR-25JB-52-470K דגמים
מקדם טמפרטורה
0/ -700ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C