CFR-25JT-52-470R
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CFR-25JT-52-470RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CFR-25JT-52-470RTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR-25JT-52-470R
תיאור
RES 470 OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CFR-25JT-52-470R דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎-500/ +350ppm/°C‎
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C