CFR-25JT-52-47K
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CFR-25JT-52-47KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CFR-25JT-52-47KTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR-25JT-52-47K
תיאור
RES 47K OHM 5% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
47 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR-25JT-52-47K דגמים
מקדם טמפרטורה
‎-500/ +350ppm/°C‎
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C