CFR-25JT-52-560R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 560 OHM 5% 1/4W AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 560 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי פחם |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CFR-25JT-52-560R דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב |
סדרה | מקדם טמפרטורה -500/ +350ppm/°C |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |