CFR-50JB-52-1K5
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5KH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR-50JB-52-1K5
תיאור
RES 1.5K OHM 5% 1/2W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR-50JB-52-1K5 דגמים
יצרן
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎-500/ +350ppm/°C‎
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C