CQ0201BRNPO8BN2R6
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CQ0201BRNPO8BN2R6TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CQ0201BRNPO8BN2R6CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CQ0201BRNPO8BN2R6DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CQ0201BRNPO8BN2R6
תיאור
CAP CER 2.6PF 25V C0G/NPO 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.6 pF ±0.1pF 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0201 (0603 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CQ0201BRNPO8BN2R6 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
High Q
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±0.1pF