CQ0201BRNPO8BN5R1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 5.1PF 25V C0G/NP0 0201 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 5.1 pF ±0.1pF 25V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0201 (0603 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 0201 (0603 מטרי) |
טולרנס ±0.1pF | גודל / מידה אורך 0.024 אינץ' x רוחב 0.012 אינץ' (0.60 מ"מ x 0.30 מ"מ) |