CQ0201BRNPO8BN5R1
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CQ0201BRNPO8BN5R1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CQ0201BRNPO8BN5R1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CQ0201BRNPO8BN5R1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CQ0201BRNPO8BN5R1
תיאור
CAP CER 5.1PF 25V C0G/NP0 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5.1 pF ±0.1pF 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0201 (0603 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±0.1pF