CQ0402BRNPO9BN5R0
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CQ0402BRNPO9BN5R0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CQ0402BRNPO9BN5R0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CQ0402BRNPO9BN5R0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CQ0402BRNPO9BN5R0
תיאור
CAP CER 5PF 50V C0G/NPO 0402
תיאור מפורט
5 pF ±0.1pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CQ0402BRNPO9BN5R0 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±0.1pF