CQ0603BRNPOYBN3R3
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CQ0603BRNPOYBN3R3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CQ0603BRNPOYBN3R3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CQ0603BRNPOYBN3R3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CQ0603BRNPOYBN3R3
תיאור
CAP CER 3.3PF 250V C0G/NPO 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 pF ±0.1pF 250V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CQ0603BRNPOYBN3R3 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±0.1pF